SERWIS IPHONE, WYMIANA USZKODZONEGO LUB NIEDZIAŁAJĄCEGO GNIAZDA USB W IPHONE XS

  • 280,00 zł
  • szt.

Naprawa, wymiana niedziałającego gniazda USB w Apple iPhone Xs, wymiana uszkodzonego gniazda ładowania w Apple iPhone Xs w naszym serwisie ALKOM w Krakowie 

Trudności z ładowaniem telefonu? Wymień gniazdo USB!

Wymiana gniazda ładowania w Apple iPhone Xs w serwisie ALKOM w Krakowie polega na precyzyjnym zdemontowaniu przez naszych techników uszkodzonej części, a następnie zamontowaniu nowego elementu zgodnie z obowiązującymi wymogami producenta oraz z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.


W trakcie naprawy wykorzystujemy części oryginalne lub najwyższej jakości zamienniki - to Ty decydujesz, które z nich mamy wykorzystać.


Użyte podzespoły są dedykowane do Twojego telefonu iPhone  co gwarantuje, że Twoje urządzenie Apple nie straci swoich dotychczasowych właściwości i będzie funkcjonowało dokładnie jak przed usterką.


Warunki gwarancji

• Naprawiony telefon / smartfon jest dokładnie testowany przed wysyłką.
• Gwarancja naprawy wynosi 3 miesiące.
• W przypadku naruszenia plomby gwarancyjnej gwarancja nie będzie uznana.
• Każda przesyłka jest starannie zapakowana i zabezpieczona, aby sprzęt nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu.

Pozostałe modele iPhone, w których wymienimy dla Ciebie gniazdo ładowania (gniazdo USB) w Krakowie:

iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone Pro Max.

Wymiana gniazda ładowania (gniazda USB) w naszym serwisie Apple w Krakowie odbywa się expressowo, na poczekaniu, od ręki i trwa średnio około 30min - 2h!

Nie jesteśmy najtańsi...

Jesteśmy za to najlepsi w tym, co robimy, używamy materiałów oraz sprzętu najwyższej jakości! Zatrudniamy doświadczonych Inżynierów i Techników serwisu.

Powierzając nam swój sprzęt będziesz pewny ze zaufałeś firmie z prawie 20 letnim doświadczeniem!

ZAUFAŁY NAM TYSIĄCE KLIENTÓW PRYWATNYCH ORAZ FIRM, DOŁĄCZ DO NICH!