Słuchawki bezprzewodowe / bluetooth stereo TWS Y113 + stacja dokująca białe

  • 71,32 zł
  • szt.

Słuchawki bezprzewodowe TWS Y113 ze stacją dokującą (power bankiem) zapewniają doskonałą jakość dźwięku, długą żywotność oraz możliwość odbierania połączeń i zmiany piosenek jednym przyciskiem.

Bezprzewodowe słuchawki TWS pozwolą Ci cieszyć się ulubioną muzyką w każdej wolnej chwili. Połącz się z nimi za pomocą technologii Bluetooth, a następnie włącz jedną z playlist. Ergonomiczny kształt i niewielki rozmiar słuchawek sprawiają, że są niezwykle wygodne w użyciu, a także łatwe w przechowywaniu. Dzięki temu nie odczujesz zmęczenia lub dyskomfortu nawet po wielu godzinach słuchania.

Słuchawki TWS to nie tylko czysty, doskonałej jakości dźwięk. Wbudowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów, podczas których Twój głos będzie wyraźny i dobrze słyszalny. Ponadto z łatwością przełączysz piosenki, zatrzymasz obecnie odtwarzany utwór lub odbierzesz połączenie dzięki panelowi dotykowemu w słuchawkach. Wystarczy delikatne naciśnięcie palcem.

Przechowuj i ładuj swoje słuchawki wraz z przenośnym etui z funkcją power banka! Krótki czas ładowania pozwoli Ci szybko uzupełnić baterię, aby móc spędzić kolejne godziny na beztroskim słuchaniu muzyki.

Słuchawki są dostępne w dwóch kolorach: czarnym i białym.

Specyfikacja:
Materiał: ABS
Wersja Bluetooth: V5.0
Częstotliwość: 20Hz–20kHz
Odległość komunikacyjna: 15 m
Pojemność baterii: 250 mAh (etui z funkcją ładowania), 35 mAh (słuchawki)
Czas odtwarzania/rozmowy: ok. 3 godzin
Czas ładowania: 2,5h (etui z funkcją ładowania), 1h (słuchawki)
Moc wejściowa: DC 5V

W zestawie kabel USB.