Forcell Flexible 5D - szkło hybrydowe do Samsung Galaxy S22 Ultra czarny (Hot Bending) - działający czytnik

  • Add feedback:
  • Code: PAR_521347
  • Availability: None
  • €10.22
  • pcs.
    Out of stock

Nowoczesne, niepękające szkło hybrydowe Forcell Flexible 5D, które pokrywa cały ekran smartfona wraz z krawędziami. Posiada antybakteryjną powłokę Biomaster, która skutecznie usuwa drobnoustroje. Załączone adaptery pozwalają na łatwy i szybki montaż.

Elastyczna hybrydowa konstrukcja = jeszcze większa wytrzymałość!

Podczas upadku szkło pochłania impet uderzenia i nie pęka, jednocześnie chroniąc wyświetlacz i Twoje dłonie. Dzieje się tak dzięki unikalnej hybrydowej konstrukcji: połączenie szkła hartowanego i folii PET sprawia, że szkło jest jednocześnie twarde i elastyczne – można je zagiąć nawet o 180 stopni!

Antybakteryjna powłoka chroni przed mikrobami

Biomaster jest substancją przeciwdrobnoustrojową, która zapewnia skuteczną i długotrwałą ochronę przed szkodliwymi bakteriami i mikrobami. Wytworzona w ten sposób powłoka antybakteryjna uwalnia jony srebra, które hamując rozwój bakterii, zapewniają skuteczną ochronę przed większością drobnoustrojów. Certyfikat potwierdzający działanie powłoki jest do pobrania na karcie produktu.

Pełne zabezpieczenie: ekran + krawędzie

Szkło Forcell Flexible 5D zostało zaprojektowane tak, aby chronić zarówno ekran, jak i jego krawędzie. Dodając do tego pełną powierzchnię klejenia która sprawia, że szkło doskonale przylega na całej powierzchni, otrzymujemy produkt, który w pełni zabezpiecza wyświetlacz Twojego smartfona.

Doskonała współpraca ze smartfonem

Wysoka przejrzystość sprawia, że po założeniu szkła, jakość obrazu nie ulega zmianie, a cienka konstrukcja (tylko 0,3 mm!) nie pogrubia telefonu. Powłoka oleofobowa ogranicza powstawanie odcisków palców, które nie tylko wyglądają mało estetycznie, ale także utrudniają pracę ze smartfonem.

Szkło dopasowane do Twojego modelu telefonui

Każde szkło posiada indywidualną, dostosowaną do wybranego modelu smartfona, konstrukcję. Precyzyjne wycięcia zapewniają swobodny dostęp do głośnika, mikrofonu lub przycisków, zależnie od designu telefonu. W przypadku modeli posiadających czytnik linii papilarnych, szkło doskonale współpracuje, zapewniając swobodne działanie. 

Elastyczna konstrukcja + adaptery = łatwy montaż

Montaż szkła Forcell Flexible 5D jest niezwykle prosty - z powodzeniem poradzi sobie z nim przeciętny użytkownik. Domieszka folii PET sprawia, że szkło z łatwością się wygina i można je swobodnie dopasować do powierzchni ekranu. Dołączone do zestawu adaptery pozycjonujące sprawiają, że szkło samo dostosowuje się do smartfona, wystarczy je tylko lekko docisnąć. Zachęcamy do obejrzenia materiału video, na którym szczegółowo prezentujemy sposób montażu szkła.

Atest PZH, czyli produkt bezpieczny dla zdrowia i środowiska

Szkła Forcell Flexible posiadają atest higieniczny polskiego Państwowego Zakładu Higieny (PZH). W praktyce oznacza to pewność, że produkt, którego używasz, jest w pełni bezpieczny nie tylko dla Twojego organizmu, ale także środowiska naturalnego. Certyfikat do pobrania na karcie produktu.

Specyfikacja:

Materiał: szkło hartowane 9H + folia PET
Stopień pokrycia ekranu: pokrywa cały ekran łącznie z krzywizną wyświetlacza
Klej: Na całej powierzchni
Grubość: 0,30 mm
Wygląd: obramowanie w kolorze czarnym
Powłoka oleofobowa: tak
Certyfikaty: Biomaster, PZH

W zestawie:

- szkło hybrydowe
- mokra ściereczka
- sucha ściereczka
- naklejki anti-dust
- szpatułka wygładzająca powierzchnię szkła
- ściereczka z warstwą Nano Coating
- adapter ułatwiający instalację szkła