Zawieszka SWING do telefonu z regulacją długości / długość sznura 165cm (max 82,5cm w pętli) / na ramię lub szyję - białofioletowy

  • Add feedback:
  • Code: PAR_542190
  • Availability: None
  • €4.75
  • pcs.

Zawieszka do telefonu z bardzo długim sznurkiem. Szeroka regulacja pozwoli Ci korzystać z niego na wiele sposobów, np. nosząc na ramieniu czy szyi. Wybieraj spośród wielu kolorów, aby dopasować je do innych akcesoriów. 

Zawieszka SWING to doskonały pomocnik przy codziennych aktywnościach. Wykonany z przyjemnego w dotyku dakronu sznurek mierzy 165 cm (82,5 cm w pętli) i jest na tyle trwały, że będzie służyć przez długi czas. Regulacja długości ułatwia noszenie zawieszki w różnych miejscach, np. w pasie, na ramieniu lub szyi. Dzięki temu będziesz mieć swój telefon czy bezprzewodowy głośnik zawsze pod ręką.

Zakończona haczykiem zawieszka umożliwia solidne przymocowanie do smartfona z etui albo kaburą. Dołączoną do sznurka kartę wystarczy wsunąć pomiędzy urządzenie a pokrowiec, tak aby zaczepienie na haczyk wystawało przy złączu ładowania. Zamontowana w ten sposób utrzyma telefon pewnie na sznurku, dlatego nie musisz obawiać się o nagłe wyślizgnięcie lub przypadkowe odpięcie.

Specyfikacja:
Materiał: dakron
Długość sznurka: 165 cm
Długość sznurka w pętli: 82,5 cm
Regulacja długości
Haczyk do przymocowania do telefonu

Sznurki dostępne są w pięciu kolorach: jasnoróżowym, jasnozielonym, szaro-żółtym, biało-fioletowym i czarnym.