DUX DUCIS Samo - futerał ochronny Soft TPU ze szkłem do Apple Watch Series 7/8/9 41mm złoty

  • Add feedback:
  • Code: PAR_593434
  • Availability: None
  • €6.44
  • pcs.

Futerał ze szkłem Dux Ducis Samo to eleganckie i funkcjonalne akcesorium do Twojego Apple Watch. Stanowi dodatkową dekorację zegarka, szczególnie pasującą do oficjalnych wyjść i biznesowych spotkań.

Elegancki wygląd futerału ze szkłem Dux Ducis Samo sprawia, że jest on doskonałym dodatkiem do Apple Watch. Stalowe wykończenie i prosta forma nadają mu luksusowego charakteru, idealnie pasującego do oficjalnych i biznesowych spotkań.

Łatwy montaż to jedna z kluczowych zalet tego etui. Wystarczy wsunąć go na kopertę zegarka, bez konieczności odwiedzania specjalisty czy ponoszenia dodatkowych kosztów. Prosty i szybki sposób montażu sprawia, że etui jest praktyczne w codziennym użytkowaniu.

Solidna ochrona zegarka jest zapewniona dzięki wykonaniu etui z poliuretanu. Materiał ten jest lekki, elastyczny i bardzo odporny na uszkodzenia, dzięki czemu chroni zegarek w każdych warunkach.

Galwanizowana powierzchnia etui dodaje mu elegancji, przypominając wykończenie ze szlachetnej stali czy złota. Proces galwanizacji zwiększa jednocześnie stopień ochrony przed uszkodzeniami, czyniąc etui jeszcze bardziej praktycznym w użyciu.

Specyfikacja:
Model: Dux Ducis Samo
Materiał: TPU
Kompatybilność: Apple Watch