Futerał Full Matte Mag Cover kompatybilny z MagSafe do IPHONE 15 PRO czarny

  • Add feedback:
  • Code: PAR_593842
  • Availability: None
  • €8.77
  • pcs.
    Out of stock

Zapewnij swojemu smartfonowi wyjątkową ochronę dzięki etui Full Matte Mag Cover z matową, transparentną powłoką i wzmacnianymi rantami, która zabezpiecza przed uszkodzeniami i zarysowaniami. Produkt jest kompatybilny z technologią MagSafe umożliwiającą m.in. ładowanie indukcyjne.

Futerał Full Matte Mag Cover do iPhone’a to gwaracja wysokiej jakości materiałów oraz pełnej wygody. Obsługa innowacyjnej technologii MagSafe pozwoli Ci naładować telefon bez użycia kabli. Wbudowane w pierścień magnesy sprawiają, że nie musisz ściągać etui, aby uzupełnić baterię w telefonie indukcyjnie. Możesz też swobodnie używać magnetycznych uchwytów samochodowych, nie martwiąc się o solidność mocowania podczas jazdy.  

Etui zostało wykonane z elastycznego tworzywa sztucznego, które jest na tyle trwałe, że posłuży przez długi czas. Chroni telefon od niepożądanych skutków upadku z wysokości, a także powstaniem rys na gładkiej powierzchni. Podwyższone ranty wokół ekranu, które osłaniają krawędzie smartfona, i w pełni zabudowana wyspa aparatów dodają estetyczny charakter matowej nakładce.

Specyfikacja:

Materiały: PC + TPU
Obsługuje technologię bezprzewodowego ładowania MagSafe.