Serwis telefonów Samsung – Kraków

Serwis telefonów Samsung – Kraków

Prowadzimy serwis telefonów Samsung w Krakowie. Naprawiamy zarówno najnowsze urządzenia, jak i te, które pojawiły się na rynku co najmniej kilka lat temu. Wykonujemy wszystkie podstawowe, a także te znacznie bardziej skomplikowane naprawy. W zakres naszych usług wchodzi:

  • wymiana uszkodzonych podzespołów – najczęściej wyświetlaczy, obudów, szkiełek aparatów, przycisków fizycznych itd.,
  • wymiana baterii – gdy aktualny egzemplarz po pełnym naładowaniu działa krótko lub powoduje nagłe wyłączanie się telefonu,
  • naprawa oprogramowania – jego aktualizacja, cofanie do poprzedniej wersji i rozwiązywanie problemów systemowych,
  • tworzenie kopii zapasowych i odzyskiwanie danych,
  • czyszczenie głośników.

W naszym serwisie korzystamy z części zamiennych od producenta samego urządzenia, a także tańszych odpowiedników innych firm. Decyzja o tym, jaki element zastosujemy, zawsze należy do klienta. Proponujemy różne rozwiązania, w odmiennych cenach. Wskazujemy, które z nich sprawdzą się najlepiej w danym przypadku.

Serwis Samsung z wysyłką

U nas nie musisz osobiście odwiedzać salonu, by pozostawić swój uszkodzony sprzęt. Zapewniamy bowiem możliwość wysyłki urządzenia za pośrednictwem firmy kurierskiej lub paczkomatu. Szczegółowe instrukcje znajdziesz na naszej stronie – w razie pytań możesz także skontaktować się z nami.

Wysyłka uszkodzonego telefonu Samsung to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają czasu, by przekazać nam sprzęt osobiście lub mieszkają daleko od Krakowa. Po otrzymaniu urządzenia dokonamy wycenę potrzebnych napraw. Po podjęciu przez Ciebie decyzji o realizacji usługi przejdziemy do działania, zgodnie z ustaleniami. Gotowy, sprawny sprzęt dostarczymy do Ciebie tą samą drogą – kurierem DHL lub do pobliskiego paczkomatu.

Prowadzimy również serwis iPhone w Krakowie. Naprawiamy urządzenia wszystkich znanych marek. Serwisujemy sprzęt nowy, a także wypuszczony na rynek kilkanaście lat temu. Dysponujemy bowiem szerokim wyborem części zamiennych, które pozwalają na przywrócenie sprawności różnym modelom telefonów.