Firma

alkom kraków serwis telefonów

ALKOM - SERWIS TELEFONÓW KRAKÓW, NAPRAWA TELEFONÓW OD RĘKI!

Alkom ponad 23 lata na rynku gsm!

Wraz z intensywnym rozwojem sieci komórkowych, a co za tym idzie również technologii telefonów komórkowych i smartfonów, przybywa na polskim rynku firm i przedsiębiorstw oferujących usługi naprawy takiego sprzętu. Dość powszechne są już dziś niewielkie punkty w których od ręki naprawimy telefon lub zaopatrzymy go w nową baterię czy etui. Co jednak gdy nie mamy czasu aby do takiego punktu się wybrać? Naprawa door to door czy telefon zastępczy to ciekawe rozwiązanie oferowane przez niektóre serwisy.
Wydawać by się mogło, że prowadząc biznes oferujący usługi naprawcze telefonów komórkowych, nie ma potrzeby aby proponować klientom innowacyjne rozwiązania, które taki serwis znacząco usprawnią. W przypadku awarii telefonu, klient tak czy inaczej skazany jest na skorzystanie z takiej usługi. Biorąc jednak pod uwagę, że na rynku funkcjonuje dużo firm świadczących usługi serwisu telefonów komórkowych, chęć wyróżnienia się w tłumie może przynieść tylko dodatkowe korzyści w postaci większej ilości klientów. Z takiego założenia wyszli właściciele firmy Alkom z Krakowa, podbijający tamtejszy rynek napraw i serwisu telefonów.
 
Naprawy małe i duże…
Awaria telefonu to niestety sytuacja z którą każdy z nas prędzej czy później będzie musiał się zmierzyć. Zalanie, pęknięta szybka, uszkodzenie po upadku na podłogę czy wreszcie awaria oprogramowania to sytuacje dość powszechne dla użytkowników telefonów komórkowych, czyli dla praktycznie każdego z nas. Firma Alkom, dysponując dużym doświadczeniem wykonuje na codzień większość z tych napraw na miejscu, bez potrzeby wysyłania telefonu do serwisu:
naprawa oprogramowania
naprawa po niepoprawnym rootowaniu
naprawa plików boot
odzyskiwanie danych
pomoc, szkolenie z obsługi smarfona
instalacja aplikacji i dodatkowego oprogramowania
wymiana paneli dotykowych „digitizerów”
wymiana szybek w Iphone, Samung, LG, Sony
wymiana LCD
naprawa płyt głównych (gniazdo ładowania, mikrofony, głośniczki, gniazda flex)
wymiana obudów
szkła hartowane
naprawa układów na płycie głównej
 
To tylko niektóre z oferowanych usług w zakresie serwisu telefonów komórkowych wykonywanych przez Alkom, które dotyczą praktycznie większości popularnych na rynku modeli (Samsung, LG, Iphone, Huawei, Xiaomi a także inne). W przypadku poważniejszych awarii wymagających kilkudniowej naprawy firma oferuje ponadto telefon zastępczy. To proste ale jednocześnie nieocenione udogodnienie dla klienta, zwłaszcza, że funkcjonowanie dzisiaj bez telefonu wydaje się prawie niemożliwe.
 
Door to door
Oryginalnym i niezwykle funkcjonalnym rozwiązaniem jest oferowana przez Alkom usługa naprawy door to door. Jeśli nie mamy możliwości podjechania do punktu naprawy, możemy zamówić naprawę z odbiorem uszkodzonego sprzętu i ponowną jego dostawą po naprawie do domu. Część drobniejszych napraw, konsultanci firmy Alkom są w stanie wykonać dla nas zdalnie, przez telefon.
Oprócz szerokiej palety usług serwisowych, Alkom oferuje również sprzedaż oraz skup nowych i używanych telefonów oraz innego sprzętu elektronicznego, takiego jak konsole do gier, notebooki, nawigacje gps, komputery. Oprócz obsługi klienta indywidualnego, Alkom oferuje także współpracę firmom. W ramach takiej współpracy przedsiębiorstwa mogą liczyć na specjalny rabat, oraz kompleksową obsługę floty telefonów służbowych używanych przez pracowników.
Rynek usług w zakresie serwisu telefonów wydaje się już dość nasycony. Przykład firmy Alkom pokazuje jednak, że istnieją na tym rynku jeszcze pola, na których można wyróżniać się od konkurencji, dając jednocześnie klientowi dodatkowy pakiet usług.
 
Serwis wielu możliwości...
Smartfon to dziś nieodłączne narzędzie każdego człowieka, intensywnie wykorzystywane zarówno do celów służbowych jak i prywatnych. Jak każde urządzenie elektroniczne, ma zdolność do ulegania awariom, zarówno tym mechanicznym jak i poprzez awarię systemów. Warto już zawczasu znaleźć miejsce, gdzie w przypadku takiej sytuacji będziemy mogli liczyć na szybką pomoc i sprawną naprawę. Choć samo znalezienie serwisu nie jest problemem, różnie bywa z jakością świadczonych usług.
Prędzej czy później każdego z nas spotyka sytuacja, w której nasz smartfon odmawia dalszej współpracy. Najczęściej dzieje się tak poprzez różnorakie przypadki uszkodzeń mechanicznych, na skutek uderzenia o podłogę, zamoczenia czy pęknięcia ekranu. Smartfon to skomplikowane urządzenie, pełne różnorakiego oprogramowania, dlatego też jego awarie również nie powinny stanowić zaskoczenia. Użytkując smartfon warto już zawczasu rozpoznać rynek serwisów naprawczych oferujących kompleksowe usługi dobrej jakości. Mieszkając w Krakowie warto zajrzeć do firmy Alkom, jednego z liderów tamtejszego rynku serwisu telefonów.
Nie ma rzeczy nie do naprawienia…
Firma Alkom to jeden z najdłużej działających serwisów telefonów komórkowych na terenie Krakowa, działa bowiem na rynku już od ponad 20-tu lat, jego pracownicy dysponują zatem ogromnym doświadczeniem. Serwis oferuje pełen pakiet napraw software i hardware, a w tym m.in. usuwanie blokad SIM-LOCK, naprawy i aktualizacje oprogramowania, odzyskiwanie danych z uszkodzonych telefonów, wymiana paneli dotykowych, wymiana szybek, wymiana LCD oraz obudów, naprawa płyt głównych, gniazd ładowania, mikrofonów, głośniczków oraz gniazd flex, a także kompleksowe doradztwo w zakresie obsługi i konserwacji sprzętu.
Nie tylko naprawa…
Większość napraw wykonywana jest na miejscu, w serwisie, jednak w razie braku możliwości dojazdu, Alkom oferuje dość innowacyjne rozwiązanie w postaci serwisu door to door. Polega ono na tym, że przedstawiciel serwisu przyjeżdża pod wskazany adres i odbiera od nas uszkodzony telefon. Po naprawie telefon jest ponownie dostarczany do klienta, za co serwis nie nalicza dodatkowych opłat. W przypadku drobnych awarii możemy liczyć również na konsultację telefoniczną z pracownikiem serwisu. W przypadku poważniejszych napraw, wymagających dłuższego czasu, Alkom oferuje swoim klientom telefon zastępczy, co niewątpliwie jest rozwiązaniem bardzo wygodnym i oszczędzającym dodatkowych stresów klientom. Oprócz pełnego pakietu z zakresu serwisu telefonów komórkowych, Alkom prowadzi również komis i skup telefonów używanych (a także innego sprzętu elektronicznego, w tym konsoli gier, nawigacji GPS itp.), a także nowego sprzętu.
Serwis Alkom jest również otwarty na długofalową współpracę z przedsiębiorstwami. Telefon służbowy to dziś element, w który wyposażani są pracownicy coraz większej ilości firm. Jeśli taka firma nie posiada własnego działu technicznego czy IT, współpraca z serwisem Alkom z pewnością ułatwi utrzymanie służbowych telefonów w prawidłowej kondycji i stanie technicznym.
 
ZAPRASZAMY!Z góry dziękujemy.
Życzymy udanych zakupów !

DANE FIRMY:
ALKOM
TELEFONY KOMÓRKOWE
30-418 KRAKÓW
ul. Zakopiańska 115 lok.2
NIP. 679-249-56-92
REGON: 356334679
NR.KONTA:  40 1160 2202 0000 0002 0015 5898