BASEUS kabel Typ C do Apple Lightning 8-pin PD20W Power Delivery Superior CATLYS-C09 2 metry czerwony

  • 23,92 zł
  • szt.
    Niedostępny

Szybkoładujący kabel typu C ze złączem Lightning do iPhone. Przeznaczony do ładowania i synchronizacji większości urządzeń od Apple. Obsługuje szybkie zasilanie do 20W i umożliwia przesyłanie danych z prędkością do 480 Mb/s.

Błyskawiczne ładowanie!Akcesorium pozwala na szybkie ładowanie w standardzie Power Delivery 20W. Oznacza to, że możesz naładować swojego iPhone'a aż do 60% w niespełna 30 minut.
Dodatkowo, produkt pozwala w krótkim czasie przesyłać pliki. Prędkość transmisji sięgająca 480 Mb/s oznacza, że film wielkości 1 GB skopiujesz w zaledwie 24 sekundy! Za pomocą kabla możesz ładować telefon i przesyłać dane w tym samym czasie.

W trosce o bezpieczeństwo Twojego iPhone'a wbudowany, inteligentny chip skutecznie chroni go przed uszkodzeniem. Kabel zapewnia stabilne napięcie podczas ładowania oraz zabezpiecza telefon m.in. przed przeładowaniem i przegrzaniem.


Wyjątkowo wytrzymała konstrukcja:przewód składa się z 5 pasm wzmocnionej, cynowanej miedzi. Chroni go powłoka wykonana z wytrzymałego tworzywa ABS. Co więcej, wyjątkowo podatne na uszkodzenia miejsce, jakim jest łączenie przewodu ze złączem, zostało dodatkowo zabezpieczone osłoną z TPE.


Specyfikacja:

Mateiał: ABS + TPE
Moc: PD 20W (kompatybilny z PD 18W)
Szybkość transmisji: 480 Mb/s
Długość: 2 m