FORCELL Carbon kabel USB do Typ C 2.0 2,4A CB-02A czarny 1 metr

  • 25,47 zł
  • szt.

Szybki, multimedialny kabel do ładowania i transmisji danych. Zakończenia wtyków są wzmocnione metalowym oplotem, dzięki czemu jest w stanie przetrwać intensywne użytkowanie. Maksymalna moc wynosi 18 W.

Idealny kabel do współpracy z systemem Android Auto
Kabel ForcellCB-02A jest kompatybilny z systemem Android Auto. Wykorzystasz go w samochodzie obsługującym funkcję Android Auto przez przewód USB. Po podłączeniu możesz bezpieczne korzystać z telefonu: odbierać połączenia, słuchać muzyki.

Szybkie ładowanie i transfer plików
Kabel Forcell CB-02A obsługuje szybkie ładowanie o mocy 18 W. Jednak to nie wszystko. Wraz z naszym produktem możesz również dzielić się ważnymi plikami i dokumentami. Przesyłaj zdjęcia, filmy, pliki audio z urządzenia na urządzenie.

Standard USB 2.0
USB standardzie 2.0 zapewnia przepustowość na poziomie 480 Mb/s.Oznacza to, że film wielkości 1 GB skopiujesz w niespełna 24 sekundy!

Wygodna praca ze smartfonem
Kabel ma długość 1 metra. Tym samym umożliwia wygodną pracę ze smartfonem zarówno w domu, jak i w samochodzie.

Super mocny, wytrzymały
Kabel ForcellCB-02A ma metalowy oplot, który czyni go bardziej odpornym na złamania i uszkodzenia. Dodatkowo ma zapobiegający się plątaniu splot. Gwarantujemy, że przetrwa nawet intensywne użytkowanie.

Bezpieczeństwo
Kabel ma funkcję ochrony przed przeładowaniem. Jest bezpieczny dla podłączanych do niego urządzeń.

Sportowy wygląd
Zastosowany wzór włókna węglowego sprawia, że przewód zyskuje sportowy wygląd. Akcesorium doskonale komponuje się z wnętrzem każdego auta. Kabel jest nie tylko praktyczny, ale stanowi także ekskluzywny gadżet motoryzacyjny.

Specyfikacja:

Rodzaj wtyku: USB - USB-C
Moc: 18 W
Kolor: Czarny
Długość: 1 m
Współpracuje z systemem Android Auto