Kabura RAZOR Book do SAMSUNG S24 Plus ciemnozielony

  • 27,87 zł
  • szt.

Luksusowa kabura Razor to gwarancja ochrony telefonu w prestiżowym stylu. Wzmocnione ranty, miękki materiał wewnętrzny i zapięcie na magnes zabezpieczą urządzenie przed zarysowaniami oraz uszkodzeniami.

Bezpieczeństwo pod każdym względem
Wyjątkowy futerał Razor okaże się doskonałym dodatkiem do Twojego smartfona w każdej sytuacji. Wzmocnione ranty, dodatkowa ochrona aparatu, a do tego zamknięcie na magnes dają Ci pewność, że niezależnie od warunków telefon pozostanie bezpieczny i nie wypadnie z kabury.

Funkcjonalne wnętrze
Kabura została zaprojektowana z myślą o wygodnym przechowywaniu nie tylko smartfona, ale też zabieranych często dokumentów. Wewnętrzna kieszonka zmieści kartę kredytową, dowód osobisty lub niewielki skrawek papieru, np. z listą zakupów, dzięki czemu nie musisz brać wszędzie całego portfela. 

Ekskluzywny sznyt
Karbonowe pokrycie w ciemnym kolorze nawiązuje do designu sportowych aut, a co za tym idzie nadaje urządzeniu elegancki charakter. Wewnętrzny materiał kabury jest na tyle miękki, że dodatkowo chroni wyświetlacz przed uszkodzeniem, natomiast motyw plastra miodu na gumowej części podtrzymującej telefon podkreśla estetykę całego futerału.

Materiał: Ekoskóra (zewnętrzna strona), mikrofibra (wewnętrzna strona z kieszonką), TPU (wewnętrzna strona wspierająca telefon)