SERWIS IPHONE, WYMIANA USZKODZONEGO LUB NIEDZIAŁAJĄCEGO CZUJNIKA ZBLIŻENIOWEGO IPHONE 6/6G

  • 89,00 zł
  • szt.

Naprawa, wymiana uszkodzonego czujnika zbliżeniowego w Apple, wymiana niedziałającego czujnika zbliżeniowego w Apple iPhone 6/6G w naszym serwisie ALKOM w Krakowie

Czujnik zbliżeniowy nie działa?

 

Wymiana czujnika zbliżeniowego w Apple iPhone 6/6g w naszym serwisie ALKOM w Krakowie polega na precyzyjnym zdemontowaniu przez naszych techników uszkodzonego elementu, a następnie zamontowaniu nowego czujnika zgodnie z obowiązującymi wymogami producenta oraz z zachowaniem wszelkich norm bezpieczeństwa.


W trakcie naprawy wykorzystujemy części oryginalne lub najwyższej jakości zamienniki - to Ty decydujesz, które z nich mamy wykorzystać.

 

Użyte podzespoły są dedykowane do Twojego telefonu iPhone  co gwarantuje, że Twoje urządzenie Apple nie straci swoich dotychczasowych właściwości i będzie funkcjonowało dokładnie jak przed usterką.


Warunki gwarancji

• Naprawiony telefon / smartfon jest dokładnie testowany przed wysyłką.
• Gwarancja naprawy wynosi 3 miesiące.
• W przypadku naruszenia plomby gwarancyjnej gwarancja nie będzie uznana.
• Każda przesyłka jest starannie zapakowana i zabezpieczona, aby sprzęt nie uległ uszkodzeniu w trakcie transportu.

Pozostałe modele iPhone, w których wymienimy dla Ciebie czujnik zbliżeniowy w Krakowie:

iPhone 4, iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6s, iPhone SE, iPhone 7/7 Plus, iPhone 8/8 Plus, iPhone X, iPhone XS, iPhone XS max, iPhone XR, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max, iPhone 12, iPhone 12 mini, iPhone 13, iPhone 13 mini, iPhone 13 Pro, iPhone Pro Max.

Wymiana czujnika zbliżeniowego w naszym serwisie Apple w Krakowie odbywa się expressowo, na poczekaniu, od ręki i trwa średnio około 30 min - 2 h!

Nie jesteśmy najtańsi...

Jesteśmy za to najlepsi w tym, co robimy, używamy materiałów oraz sprzętu najwyższej jakości! Zatrudniamy doświadczonych Inżynierów i Techników serwisu.

Powierzając nam swój sprzęt będziesz pewny ze zaufałeś firmie z prawie 20 letnim doświadczeniem!

ZAUFAŁY NAM TYSIĄCE KLIENTÓW PRYWATNYCH ORAZ FIRM, DOŁĄCZ DO NICH!