Forcell Zestaw Słuchawkowy Premium Sound C1 USB typ C Czarny [DAC]

  • 42,05 zł
  • szt.
    Niedostępny

Słuchawki douszne Forcell C1 są lekkie, wygodne i kompaktowe. Wyposażone w nowoczesne złącze USB-C doskonale sprawdzają się podczas pracy ze smartfonem, tabletem czy laptopem. Idealne do słuchania muzyki, podcastów i prowadzenia rozmów. Są kompatybilne z większością urządzeń ze złączem USB-C w tym z najnowszymi smartfonami iPhone 15 oraz Samsung Galaxy S22 i S23.

Imponują jakością dźwięku - mocny i wyważony bas
Głęboki, wyrazisty bas oraz słyszalność wysokich i niskich tonów to cechy, które doceni każdy pasjonat muzyki. Pasmo przenoszenia od 20 Hz do 20 000 Hz pozwala usłyszeć całą game tonów, a impedancja na poziomie 32 Ω daje gwarancję czystego brzmienia.

Idealne do pracy, rozrywki, w podróży
Słuchawki doskonale dopasowują się do kształtu ucha. Specjalna konstrukcja i ergonomiczny kształt zapobiegają wypadaniu słuchawek i dają poczucie komfortu przez wiele godzin. Długi przewód nie ogranicza ruchów, dzięki czemu można swobodnie słuchać muzyki i korzystać z urządzenia.

Słuchanie i prowadzenie rozmów 
Słuchawki idealnie sprawdzają do słuchania muzyki oraz prowadzania rozmów. Wbudowany pilot umożliwia sterowanie głośnością, przełączanie i zatrzymywanie utworów oraz odbieranie połączeń telefonicznych bez konieczności wyciągania telefonu. Wysokiej jakości mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów telefonicznych.

Produkt jest kompatybilny z większością urządzeń mobilnych ze złączem USB-C, w tym z najnowszymi smartfonami iPhone 15 oraz Samsung Galaxy S22 i S23.

Specyfikacja:
Typ słuchawek: douszne
Typ złącza: USB-C
Średnica głośnika: 12 mm
Pasmo przenoszenia: 20~20 kHz
Impedancja: 32 Ω
Czułość: 104 dB +/- 3 db
Długość przewodu: 120 cm
Wbudowany mikrofon i pilot sterujący
Obsługa połączeń oraz sterowanie odtwarzaczem muzyki